CSS & Co Legal Services
CSS & Co Legal Services
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 55 05
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 81 75

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere’de bir özel eğitim kurumunda eğitim görecek olan 12 yaşından küçük çocukların ebeveynlerinin çocuğun bakımı için başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. 

öğrenci çocuk aileleri

Öğrenci Çocuk Aileleri için İngiltere Vizesi, 12 yaşından küçük çocuğu İngiltere’de herhangi bir özel eğitim kurumunda eğitim görecek olan ebeveynlerin başvuru yapabileceği ziyaret kapsamlı vize türüdür. Dolayısıyla bu vize türünün başvurusunda başvuru sahipleri İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesinin şartlarının yanında İngiltere turist/ziyaretçi vizesi genel şartlarını da sağlıyor olmalıdır.

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi başvurusu için sağlanması gereken şartların en önemlilerinden biri İngiltere’de eğitim görecek olan çocuğun 12 yaşından küçük ve bakıma muhtaç olmasıdır. Bunun yanında çocuğun eğitim alacağı kurumun özel eğitim kurumu olması da İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurularında bir diğer önemli şarttır.

Bu İngiltere vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler diğer ziyaretçi vizesi kategorilerinden farklı olarak çocuklarının İngiltere’de bulundukları süre kadar vize alabilmektedir. Yani vize süresi çocuğun vize süresi kadar verilmekte ve çocuk İngiltere’den ayrıldığında ebeveyninin/ebeveynlerinin de ayrılması gerekmektedir.

Bu vize türüne yapılan başvurularda sağlanması gereken şartlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurusunu danışmanlık alarak eksiksiz olarak gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve vizelerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.


  • "İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu / İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi" sayfası 876 defa okundu

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi Sıkça Sorulan Soruları