CSS & Co Legal Services
CSS & Co Legal Services
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 55 05
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 81 75

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi

Güncelleme Tarihi: 2017-03-11

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinden birisi olan İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne İngiltere’de hizmet içi mesleki eğitimlere katılacak olan kişiler de başvuru yapabilmektedir.

hizmet içi eğitimler

İngiltere dışındaki bir firmanın çalışanlarını İngiltere’deki bir eğitim kurumunda mesleki eğitim alabilmeleri amacıyla gönderebilmesi için başvuru yapılacak vize başvurusu İngiltere İş Ziyareti Vizesidir. Bunun için çalışanlarını gönderen firmaların İngiltere’deki eğitim kurumu ile sözleşme yapması gerekir. Bu sözleşmenin iki firmanın temsilcileri arasında imzalanmış resmi bir sözleşmesi olması gerekir. Bu eğitimin organize edilmesi şirketin İngiltere’de herhangi bir temsilciliği bulunuyorsa bu temsilcilik tarafından da yapılabilmektedir. 

Hizmet içi eğitim almak üzere İngiltere’de gidilecek olan kurumun Tier-4 sponsorluk lisansına sahip olması şartı bulunmamaktadır. Yani firmalar arasında yazılı bir sözleşme olması yeterli olmaktadır.

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi ile alınacak olan eğitimin amacı yalnızca Birleşik Krallık’ta kullanılan tekniklerin eğitim alacak kişiye aktarılması olmalıdır. Bu nedenle eğitimin içeriği ve eğitim takvimi ile ilgili bir belge danışmanlarımızca sağlanacak olan belge listesindeki diğer belgelerin yanı sıra mutlaka başvuru dosyasında yer almalıdır.

İngiltere vizesi başvurularının en zor olumlu sonuç alınan vize başvurularından biri olduğu herkesçe bilinmektedir. Çünkü çok fazla sayıda vize türü bulunmasının yanı sıra İngiltere vize ve göçmenlik kural ile yönetmelikleri sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Ayrıca ziyaret kapsamlı vize kategorilerinden biri olan İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşık prosedürlere sahiptir. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimallerini oldukça arttıracaktır.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı başvurunun yeniden değerlendirilmesi başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış bir kadro ile 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır. Vize başvuruları ve prosedürleri hakkında detayı bilgi almak ve başvurunuzu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla yapmak için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.


Eklenme Tarihi: 2017-01-05
  • "İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu / Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi" sayfası 704 defa okundu

Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları